Trading Rooms
ברוכים הבאים לחדרי המסחר של טריידנט
ברוך הבא לחדר המסחר האינטרנטי הגדול בעולם! לחדר המסחר שלנו מצטרפים מידי יום כ - 600 סוחרי מניות המתחברים מביתם באמצעות האינטרנט. בחדר המסחר ניתן לשמוע את קולם של צוות האנליסטים של טריידנט, בראשותו של מאיר ברק בוחרים מניות בזמן אמת, מתייעצים, עונים על שאלות הסוחרים וסוחרים בעצמם בכספם שלהם. חברי חדר המסחר יכולים לשאול את האנליסטים שאלות באמצעות תכתובת פנימית (צ'אט) ולהקשיב לתשובותיהם הניתנות בקול רם.
בכדי להתחבר לחדרי המסחר, יש להזין שם משתמש וסיסמא בראש האתר

 
 
חדר ציבורי לשימוש חופשי.
 
חדר שיעורים חופשי
כניסה
פעמיים בשבוע נערכים לימודי העשרה במסחר ע"י האנליסטים של חדר המסחר. השתתפות בשיעור היא דרך נהדרת להעשיר את הידע במסחר ולהשתפשף בטכניקות מסחר חדישות.
 
 
אינך מנוי לחדר מסחר זה. לרכישה לחץ על כפתור הרשמה בתשלום.
 
חדר מסחר מט"ח
הרשמה בתשלום
שוק המטבעות והסחורות המרתק והסוער מגיע כולו לחדר מסחר אחד.
הדולר נופל מול שאר המטבעות? הנפט נוסק לשחקים? הזהב מתרסק?
מעתה יש מקום אחד לבוא ולהתעדכן במידע החם והעדכני ביותר.
מדי יום, בין השעות 09:00-18:00, חדר מסחר Forex ילווה באמצעות אנליסטים את כל ההתרחשויות בזירת הפורקס ויכלול: עסקאות בזמן אמת, ניהול עסקאות, שיעורים מרתקים ומעשירים על ניתוח טכני ומסחר מקצועי.
הצטרפו למקצוענים.
 
 
אינך מנוי לחדר מסחר זה. לרכישה לחץ על כפתור הרשמה בתשלום.
 
חדר מסחר סווינג
הרשמה בתשלום
חדר הסווינג של טריידנט ילווה את יום המסחר עם עסקאות בזמן אמת תוך כדי חיזוק והדגשת העקרונות הבסיסיים החשובים ביותר והקניית הכלים הטובים ביותר על-מנת להפוך לסוחר מוצלח.בצורה ברורה ורהוטה האנליסטים בחדר יתמקדו בעסקאות הנכונות ביותר גם במסחר דייטריידינג וגם במסחר סווינג תוך מתן דגש לימודי לאופן ניהול העסקה, לדרך איתור המניות וליווי מנטאלי של הסוחרים. אם אתם מעוניינים להבין לעומק את רעיונות המסחר וכיצד סוחר טוב נבנה זהו החדר בשבילכם.
ימי הפעילות: ב'-ו'
שעות פעילות: 16:00-23:00
 
 
אינך מנוי לחדר מסחר זה. לרכישה לחץ על כפתור הרשמה בתשלום.
 
מועדון המשקיעים
הרשמה בתשלום
פעם בשבוע ביום ראשון בשעה 20:00 נאספים הסוחרים לשיחה בת שעה במסגרתה נערך ניתוח מעמיק על השבוע שזה עתה הסתיים בוול-סטריט. במהלך הפגישה מועלים רעיונות מסחר על מניות בעלות פוטנציאל גבוה לשבוע הקרוב. פעילות זו מלווה בתוכנית עבודה מפורטת לכל השבוע שמלווה את הסוחר.

ימי הפעילות: יום ראשון
שעות פעילות: 20:00-21:00
 
 
אינך מנוי לחדר מסחר זה. לרכישה לחץ על כפתור הרשמה בתשלום.
 
חדר מסחר Wall Street
הרשמה בתשלום
חדר המסחר הוא כלי שימושי לסוחרים וותיקים וסוחרים חדשים כאחד. משתתפי חדר המסחר יוכלו להקשיב לאנליסטים מנוסים, לקבל תמיכה וללמוד על המסחר בWall Street. המניות בהן סוחרים האנליסטים מנותחות בדו"ח ניתוח המניות היומי הנערך מידי יום ע"י האנליסטים ומניות נוספות הנדונות בזמן אמת במהלך יום המסחר ומלוות ע"י האנליסטים תוך כדי הסברים קוליים לאחר הכניסה.
ימי פעילות: שני עד שישי.
שעות פעילות: 16:15-23:00

 
 
אינך מנוי לחדר מסחר זה. לרכישה לחץ על כפתור הרשמה בתשלום.
 
חדר מסחר תל-אביב
הרשמה בתשלום
בחדר המסחר בבורסת תל אביב תוכלו להתחבר לאנליסטים חושפים את שיטות המסחר שלהם, חולקים מניסיונם העשיר ותומכים בסוחרים בחדר, לקבל התראות כניסה למניות בזמן אמת, לצפות בגרפים ולהתעדכן מדי בוקר בדו"ח מסחר חדש. אחת לשבוע יתקיים שיעור העשרה בנושאי מסחר: שיטות מסחר חדשות, התנהלות מנטאלית וסודות מברנז'ת הסוחרים.

ימי הפעילות: ראשון עד חמישי
שעות פעילות: 09:00-16:00
תנאי שימוש בחדרי המסחר
אזהרה! מטרת המידע בחדר המסחר הקולי וכיתת הלימוד האינטראקטיבי (להלן: "כיתת הלימוד") היא לימודית בלבד ולכן אין המידע בגדר של המלצת השקעה או כתחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכיו של כל משקיע. חברת טריידנט קפיטל מרקטס בע"מ (להלן: "החברה") ועובדיה אינם עוסקים בייעוץ השקעות וניהול תיקים, ועשויים להחזיק או לפעול בניירות הערך המוזכרים בכתב או בקול. המידע הנמסר בכיתת הלימוד הוא אישי בלבד ואינו ניתן להעברה, החברה ועובדיה אינם אחראים לתוכנם של ההודעות הכתובות או הקוליות בכיתת הלימוד או לכל תוצאה הנובעת משימוש בהן. החברה רשאית להפסיק את השירות בכל עת. כיתת הלימוד מהוה חלק מפעילות החברה וככזה הינה כפופה לכל ההוראות המוזכרות תחת "תנאי השימוש" באתר על אף שאינה חלק מהאתר. יודגש כי כיתת הלימוד מיועדת לצורכי לימוד וביטוי עצמי בלבד, כאשר הנחת העבודה היא כי המשתתף בכיתת הלימוד הינו תלמיד בקורסים של החברה בוגר קורס או סוחר מנוסה הבא להמשיך ולהעשיר ידיעותיו. כל הפועל על סמך הנאמר בכיתת הלימוד לצרכי השקעה אמיתית פועל בניגוד למטרות כיתת הלימוד ולהמלצות החברה ועושה כן על אחריותו בלבד. על אף שהחברה מעריכה כי סוחרי מניות מקצועיים ומשקיעים מתוחכמים, המסוגלים להעריך בעצמם את הסיכון והסיכוי עבורם במסחר בשוק ההון, יכולים למצוא בנעשה בכיתת הלימוד עניין מקצועי, החברה מתריעה בפני כל אחד שלא לעשות שימוש בכיתת הלימוד לצרכי השקעה אמיתית
המניות החמות ישירות למייל שלך!הרשם כעת לידיעון השבועי