הכשרה וליווי מקצועי למסחר בבורסה
1-700-500-585
קורסים

קורסים

קורסים למסחר בשוק ההון

טריידנט היא חברת הכשרה בינלאומית למסחר שמטרתה לעזור לאנשים פרטיים לסחור בשוק ההון במטרה להרוויח משכורת שנייה או לפעול כמקצוענים שזהו עיסוקם המרכזי. תלמידי טריידנט הם גברים ונשים מגיל 18 ועד 80 הבאים מרקע מקצועי שונה. רובם חסרי ידע בשוק ההון וחלקם סוחרי בורסה מנוסים המעוניינים לשפר את מיומנותם.

הייחוד של שיטת ההכשרה שלנו הוא בשילוב שבין לימוד הבסיס התיאורטי לבין התנסות מעשית במסחר בכסף אמיתי לאורך הקורס וליווי אישי באמצעות חדר המסחר האינטרנטי. אנו מאמינים שליווי אישי מתמשך במהלך ולאחר הקורס, הוא המפתח לצבירת ניסיון, הגדלת הביטחון העצמי ובסופו של דבר להצלחתך. עם טריידנט - לעולם לא תסחור לבד! לטריידנט יש תוכניות הכשרה מגוונות בתחום לימודי שוק ההון: קורס מסחר יומי במניות וול סטריט, מסחר יומי במניות בורסת תל אביב, מסחר יומי במטח ועוד.

את כל אחת מתוכניות ההכשרה שלנו בשוק ההון ניתן לרכוש במספר דרכים: קורס קבוצתי בכיתת לימוד, קורס אונליין הנערך באמצעות האינטרנט מביתך או קורס VIP פרטי בביתך. לאורך כל הקורסים ניתן להשתמש בדו"חות האנליסטים וחדר המסחר האינטרנטי. לאחר הקורס ניתן לרכוש מנוי חודשי לשימוש נוסף.

קורס מסחר יומי

קורס לחסרי כל ידע ונסיון המוכנים להקדיש זמן למסחר ולייצר לעצמם הכנסה שוטפת לטווח ארוך.

קורס ניתוח טכני מתקדם

בקורס תלמדו בניית מודלים להשקעה לפי השיטה הטכנית בשוקי ההון ושילוב כלים שונים שיעזרו לכם לקבל החלטות ולהגביר את הסיכוי להצלחה.

סדנת מסחר מעשי

סדנה המעצימה את יכולות המסחר ומיועדת לסוחרים פעילים בוגרי קורס מסחר בבורסה.
מעוניין במידע על הקורסים? נא השאר פרטיך!