הכשרה וליווי מקצועי למסחר בבורסה
1-700-500-585
חדר מסחר

חדר מסחר

  חדר המסחר של מכללת טריידנט

מעוניין להצליח במסחר במניות?
רוצה לראות כיצד האנליסטים המיומנים שלנו קונים ומוכרים מניות בזמן אמת? הכל תמצא בחדר המסחר האינטרנטי הגדול בישראל! לחדר המסחר האינטרנטי, מידי יום חוברים כ- 500 סוחרי מניות, כל אחד מתחבר מביתו באמצעות המחשב האישי והאינטרנט. בחדר המסחר תוכל לשמוע  את צוות האנליסטים חולקים מנסיונם העשיר. מה הם חושבים ששוק המניות עומד לעשות? איזו מניה הם עומדים לקנות או למכור? במהלך יום המסחר תשמע את קולם של צוות האנליסטים במכללת מגמות מתייעץ, מפרשן ובוחר מניות חמות בנושא מסחר בבורסה. יום המסחר מתנהל בחדר האינטרנט בליווי גרפים בזמן אמת המשדרים את ההתרחשויות למסך הסוחר בבית. לאורך כל היום המשתתפים יכולים לשאול שאלות ולהעלות רעיונות באמצעות מערכת הצא'ט המשוכללת וכן לקבל את תשובות האנליסטים בקול.


מה תקבלו?

1. שיחות סוחרים - מאפשר לכם לשמוע מה האנליסטים שלנו חושבים בזמן אמת על השוק ובאיזו מניה הם מתכננים לפתוח עסקה.
2. צ'אט סוחרים - צ'אט בזמן אמת עם מאות סוחרים כמוך לרבות האנליסטים המקצועיים של מגמות
3. עסקאות בזמן אמת - עיקבו אחרי רעיונות המסחר שהאנליסטים שלנו לוקחים בזמן אמת.כל עסקה חתומה בתאריך ושעה.לימדו מדוע הם לוקחים עסקאות אלו והצטרפו אליהם כדי להרוויח.
4. שיתוף מסכים - כלי שיתוף המסך יאפשר לכם לראות מה האנליסטים שלנו רואים.האנליסטים שלנו יראו לך גרפים של מניות  כאשר ההזדמנויות הטובות ביותר בשוק חושפות את עצמן.


הצטרף לשבועיים נסיון בחדר המסחר - חינם!

קרא עוד:שוק ההון
 

 

מעוניין לקבל שבועיים נסיון בחדר המסחר?
השאר פרטיך כאן!