הכשרה וליווי מקצועי למסחר בבורסה
1-700-500-585
מאיר ברק

מאיר ברק

מאיר ברק אנליסט בכיר בטריידנט

 
טריידנט נוסדה ע"י מאיר ברק, סוחר מקצועי והאנליסט הראשי של טריידנט. מאיר הוא אנליסט כלכלי ידוע בערוצי האינטרנט והעיתונות בישראל ואחד האנליסטים הקבועים של תוכנית הטלוויזיה הפיננסית "לילה כלכלי" בערוץ 10. לאחר שמאיר פרש מתעשיית ההייטק והגשים את חלומו לעבוד מביתו כסוחר מניות עצמאי, הוא התפנה לעסוק באהבתו ללמד רוב ל 3- בנותיי ואשתי.

אני חולה במחלה חסרת מרפא: אני אוהב ללמד! יש לי תאווה בלתי נלאית ללמד
אנשים אחרים כיצד גם הם יכולים לצאת ממירוץ העכברים.

לשם כך הקמתי את טריידנט, כיום אחד מבתי הספר למסחר יומי הגדולים ביותר בעולם. נכון, אני מרוויח מפעילות בית הספר, אולם הסיבה הכלכלית אינה הסיבה העיקרית בגינה אני מלמד.
ההנאה והסיפוק מהשינוי שטריידנט מחוללת באלפי תלמידים מידי שנה, היא התמורה החשובה
עבורי. גם את/ה יכולים לצאת מהמירוץ.

הקורסים שלנו מיועד לאנשים שאינם מוכנים להסתפק במועט, שואפים להתעשר ומוכנים לשבור את המסגרת. עובדי ומנהלי חברת טריידנט הוכשרו כולם על ידי ומיישמים שנים רבות של ניסיון שכל מטרתו לאפשר לך לנצל את פוטנציאל המסחר העצמאי בבורסה ולהוציא לאור את הפוטנציאל שטמון בך.

אנו גאים בתפקידנו ומאמינים בשליחותנו ובתרומתנו לאחרים. מאיר אינו עוסק בלימוד מתוך הכרח כלכלי אלא מתוך אמונה פנימית חזקה שלכל אדם במציאות הכלכלית הנוכחית יש צורך חשוב במקצוע שני.

מאיר מאמין שכל אדם סביר יכול להתפרנס משוק ההון, לשנות את גורלו ולשפר את הכנסתו בעבודה עצמאית מביתו. מאיר מתנדב להכשרת ילדים ונוער להשכלה פיננסית.
 במשך שנות פעילותו הכשיר מאיר אלפי סוחרי בורסה מקצועיים.

"שלום, שמי מאיר ברק. אני סוחר מניות מקצועי.
לאחר שנים של עבודה קשה וניהול של מספר חברות הייטק, הרגשתי שהגעתי למיצוי עצמי מבחינה מקצועית וכספית. שעות העבודה הארוכות וחוסר הוודאות הכלכלית גרמו לי להבין שאני חייב לצאת ממירוץ העכברים, להפסיק את המרדף אחר תלוש המשכורת, הלחץ הנפשי ושעות העבודה הארוכות. הבנתי שאני חייב לפרוץ את המסגרת וחיפשתי את השינוי.

שוק ההון והבורסה היו עבורי תחומים זרים לחלוטין. באופן טבעי פחדתי להיכנס לתחום
חדש, במיוחד כאשר מעורב בכך סיכון כספי. כאשר חקרתי מעט את תחום המסחר היומי, גיליתי
שסוחר יומי יכול להשתמש בפקודות הגנה ואינו מסתכן בהשקעה לטווח ארוך. עוד גיליתי שמסחר
יומי הוא עיסוק המאפשר עצמאות כלכלית ופוטנציאל הכנסה גבוה. נקודה נוספת שמצאה חן בעיני היא היכולת לעסוק במסחר יומי בשעות הערב במקביל להמשך עבודתי בבקרים. קיבלתי החלטה שעם הזמן התבררה כצעד החשוב ביותר שעשיתי מעודי. פתחתי חשבון מסחר, קראתי ספרות והתחלתי לסחור.

חשבתי שאוכל לנצח בקלות את השוק. הייתי חסר ידע, חסר ניסיון ושחצן. לאחר כשנה רצופה של הפסדים הבנתי שמסחר יומי הוא תחום שלמראית עין נראה פשוט אולם כמו כל מקצוע אחר, דורש לימוד והתמחות. החלטתי לא לוותר. נסעתי לארה״ב וקיבלתי הכשרה מטובי הסוחרים. מספר שנים לאחר מכן הרווחתי מיליוני דולרים, פרשתי מעבודתי, עברתי עם משפחתי לביתי
החדש בקיסריה והגעתי לרווחה ועצמאות מוחלטת שמאפשרת לי לחיות את חלום חיי ולהיות קרוב ל-3 בנותי ואשתי.

אני חולה במחלה חסרת מרפא: אני אוהב ללמוד! יש לי תאווה בלתי נלאית ללמד אנשים אחרים כיצד גם הם יכולים לצאת ממירוץ העכברים.

לשם כך הקמתי את טריידנט, כיום אחד מבתי הספר למסחר יומי הגדולים ביותר בעולם.
נכון, אני מרוויח מפעילות בית הספר, אולם הסיבה העיקרית אינה כלכלית אלא ההנאה והסיפוק מהשינוי שטריידנט מחוללת לאלפי תלמידים מדי שנה, היא התמורה החשובה עבורי.

גם את/ה יכולים לצאת מהמירוץ. הקורסים שלנו מיועדים לאנשים שאינם מוכנים להסתפק במועט, אלא, שואפים להתעשר ומוכנים לשבור את המסגרת. עובדי ומנהלי טריידנט הוכשרו כולם על ידי ומיישמים שנים רבות של נסיון שכל מטרתו לאפשר לך לנצל את פוטנציאל המסחר העצמאי בבורסה ולהוציא לאור את הפוטנציאל שטמון בך.

אנו גאים בתפקידנו ומאמינים בשליחותנו ובתרומתנו.

מאיר ברק יו"ר טריידנט  
לפרטים על קורס המסחר במניות, השאר פרטיך כאן!