הכשרה וליווי מקצועי למסחר בבורסה
1-700-500-585
פרופיל החברה

פרופיל החברה

  פרופיל חברת טריידנט

 אנחנו מלמדים אנשים פרטיים כיצד להצליח בשוק ההון.

מראשית היווסדנו בשנת 2003 לימדנו יותר מ-30,000 תלמידים 
בכנסים וקורסים מקצועיים כיצד להתפרנס משוק ההון כסוחרי יום מקצועיים או כמי שפועלים במקביל לעבודתם, במטרה להרוויח משכורת שנייה..
מרכז ההכשרה לסוחרי יום בישראל הוא אחד המרכזים הגדולים בעולם להכשרת סוחרים בבורסה. טריידנט מעסיקה צוות מקצועי הכולל את טובי המדריכים והאנליסטים בישראל. תלמידיה של טריידנט הם גברים ונשים מגיל 18 ועד 80, הבאים מרקע מקצועי שונה ונחלקים בין חסרי כל היכרות עם שוק ההון לבין מסחר בבורסה, סוחרי בורסה מנוסים המעוניינים לשפר את מיומנותם.

אין אני מאמינים בלימוד תאוריה בכיתה בלבד. אנו מאמינים שקניה ומכירה של מניות בכסף אמיתי כבר בתקופת הקורס והמשך ליווי אישי לאחר תקופת הקורס חשובים לא פחות לצורך פיתוח ביטחון עצמי וידוע ולכן משפרים באופן ניכר את סיכויי הצלחתם של סוחרים חדשים, כמו גם שיפור הביצועים של סוחרים מנוסים.

חדר המסחר האינטרנטי הייחודי של טריידנט מאפשר לתלמידים לתרגל בזמן אמת את החומר שלמדו בכיתה ולהישאר בקשר רציף מביתם לכל אורך שעות המסחר של בורסת ארה"ב עם האנליסטים וסוחרי היום של טריידנט הסוחרים בכספם האישי שלהם. סוחרים המצטרפים לחדר המסחר מביתם יכולים לעקוב בזמן אמת אחר המניות שקונים ומוכרים המקצוענים, לשאול שאלות ולשפר את יכולות המסחר שלהם ובטחונם העצמי.

דוחו"ת האיתותים היומיים של האנליסטים שלנו, משלימים את השירות לסוחר המתחיל והמתקדם כאחד. טריידנט היא חברת ההכשרה היחידה בישראל המציגה את תוצאות האיתותים של האנליסטים באתר שלה ובאתרים פיננסיים מובילים כדוגמת ביזפורטל.
למעשה, אני כה מאמינים בהצלחת האיתותים שלנו, עד כדי כך שכבר בתקופת הקורס אנו נאפשר לך לסחור איתנו בכסף אמיתי, בליווי מדריכים וללא סיכון! כלומר, אנו נשלם לך כל הפסד כספי שיגרם לך ומצד שני נשאיר לך את הרווח (בכפוך לתנאי "התוכנית להגנה בפני הפסדים").

טריידנט מספקת תחת קורת גג אחת קורסים למתחילים ומתקדמים פתיחת חשבונות מסחר במניות, אופציות, חוזים עתידיים ומט"ח באמצעות ברוקרים שונים ושירותי תמיכה וליווי של סוחרים באמצעות אנליסטים מקצועיים, דוחו"ת איתותים וחדרי מסחר הפועלים בזמן אמת.
טריידנט מחזיקה מרכזי הדרכה בפתח תקווה וחיפה.

 

 
 

 

 

 

קרא עוד:שוק ההון
קרא עוד:
קורס שוק ההון

  

לפרטים על קורס המסחר במניות, השאר פרטיך כאן!